آموزشی

زمان تعویض شمع مگان

بهترین زمان تعویض شمع مگان

زمان تعویض شمع مگان 1600/2000 کی است؟ یکی از قطعات مصرفی مهم در هر خودرویی شمع می باشد که تاثیذ مستقیمی بر روی سوخت و کارکرد خودرو دارد. این قطعه می بایست در زمان مشخصی تعویض شود. برای هر گروه خودرو زمانی مشخص می شود که بر حسب کیلومتر و کارکرد خودروها می بایست شمع آن تعویض شود. اگر می خواهید اطلاعات دقیق و کاملی در مورد زمان تعویض شمع مگان داشته باشید در این بخش با ما همراه باشید.

قیمت شمع اصلی مگان

شماره تماس با یدک سیتی: 09105053933

شمع در خودرو چه نقشی دارد؟

برای اینکه خودرو حرکت کند نیاز به انرژی مکانیکی وجود دارد این انرژی را می بایست از طریق انرژی شیمیایی تامین کنید. شمع در خودرو باعث حرکت پیستون شده و نیرو را به سمت چرخ های ماشین هدایت می کند و این امر باعث به حرکت در آمدن خودرو شما می شود. شمع از بخش های مختلفی تشکیل شده است و با توجه به کیفیت مدت زمان مشخصی می توانید از آن استفاده کنید.

بهترین زمان تعویض شمع مگان

زمان تعویض شمع مگان و دیگر خودروهای رنو از اهمیت بالایی برخوردار است. شمع ها پس از هر 20 هزار کیلومتر کارکرد می بایست مورد بررسی قرار گیرد. رسوباتی که بر روی شمع ها ایجاد می شوند باعث کاهش عملکرد شمع و آسیب به موتور می شود. بهترین زمان برای زمان تعویض شمع مگان و دیگر خودروهای گروه رنو در 40 هزار کیلومتر می باشد.

بهترین زمان تعویض شمع مگان

بهترین زمان تعویض شمع مگان

آیا شمع روی سوخت خودرو تاثیری دارد؟

شمع‌های آسیب‌دیده باعث افزایش سوخت و روشن نشدن خودرو می‌شوند. لرزش و ایجاد صدا درون موتور گاهی مربوط به آسیب‌های درون شمع است. وایرها باید هر بیست تا سی هزار کیلومتر چک شوند تا ایرادی نداشته باشند. ‌برخی شمع‌ها با توجه به زمانی که کارخانه تولیدکننده آن‌ها اعلام کرده باید تعویض شوند. وایرهای شمع باید سالم و بدون هیچ آسیبی باشند. با اهم متر می‌توانید مقاومت وایرها را به دست آورد. برای هر سی سانتی‌متر طول در وایر نباید مقاومت بالای چهارکیلو اهم وجود داشته باشد.

در هر صورت لازم است که بهترین برند از شمع را برای خودرو خود خریداری کنید. یکی از بهترین شرکت های فروش لوازم یدکی مگان، مجموعه یدک سیتی می باشد که می توانید تمامی قطعات مصرفی مورد نیاز خود را با خیال راحت از این مجموعه خریداری کنید. اگر نمی دانید شمع مگان را کی باید عوض کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *